Kontakt oss

Båsum Boring AS
Slettemoen 24, 3535 Krøderen

Kart og veibeskrivelse

Telefon: 32 14 78 20
Telefax: 32 14 79 70

Båsum Boring Trøndelag AS
Naustmælen 11, 7353 Børsa

Kart og veibeskrivelse

Telefon: 72 86 75 50
Telefax: 72 86 75 51

  • Dag Espen Båsum

    Daglig leder

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70
    Mobil: 913 75 093

    espen@basum.no

  • Hilde Anita Grandetrø

    Daglig leder Båsum Boring Trøndelag AS 

    Telefon: 72 86 75 50
    Mobil: 918 53 661

    hilde-anita@basum.no

  • Trond Båsum

    Seniorrådgiver

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70
    Mobil: 913 75 100

    trond@basum.no

  • Nils Hanstad

    AVDELINGSLEDER BRØNN OG ENERGI

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70
    Mobil: 951 31 470

    nils@basum.no

  • Jorunn Hermansen

    Sentalbord og regnskap

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70

    jorunn@basum.no

  • Arne Skinnes

    ØKONOMIANSVARLIG

    Mobil: 98206185
    E-post: arne@basum.no

  • Jan Olav Asbjørnhus

    Driftsleder monteringsavdelingen

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70
    Mobil: 901 62 559

    janolav@basum.no

  • Pål Bergheim

    ANLEGGSLEDER UTBLOKKING

    Mobil 40035399
    paal@basum.no

     

     

  • Rune Gundhus

    Avdelingsleder, gjennomboring, fundamentering og utblokking

    mobil: 46748169
    rune@basum.no

  • Ole Martin Råen

    PROSJEKTLEDER

    Mobil: 952 07 732
    epost: ole.martin@basum.no

  • Gunbjørn Kjernaas

    PROSJEKTLEDER

    Mobil: 958 85 163
    epost: gunbjorn@basum.no

  • Terje Bottolfs

    ANLEGGSLEDER HORISONTAL BORING

    mobil: 404 37 244
    terje@basum.no

  • Bjørn Christian Varild 

    Anleggsleder

    Mobil: 474 53 644
    bjorn@basum.no