Kontakt oss

Båsum Boring AS 3535 Krøderen

Kart og veibeskrivelse

Telefon: 32 14 78 20
Telefax: 32 14 79 70

Båsum Boring Trøndelag AS

Kart og veibeskrivelse

Telefon: 72 86 75 50
Telefax: 72 86 75 51

  • Trond Båsum

    Daglig leder

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70
    Mobil: 913 75 100

    trond@basum.no

  • Hilde Anita Grandetrø

    Daglig leder Båsum Boring Trøndelag AS 

    Telefon: 72 86 75 50
    Mobil: 918 53 661

    hilde-anita@basum.no

  • Dag Espen Båsum

    Avdelingssjef Gjennomboring, fundamentering og utblokking

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70
    Mobil: 913 75 093

    espen@basum.no

  • Nils Hanstad

    AVDELINGSSJEF BRØNN OG ENERGI

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70
    Mobil: 951 31 470

    nils@basum.no

  • Jorunn Hermansen

    Sentalbord og regnskap

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70

    jorunn@basum.no

  • Tove Råen

    Regnskap

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70

    tove@basum.no

  • Jan Olav Asbjørnhus

    Driftsleder monteringsavdelingen

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70
    Mobil: 901 62 559

    janolav@basum.no

  • Jørgen Halvorsen

    Anleggsleder

    Telefon: 32 14 78 20
    Telefax: 32 14 79 70
    Mobil: 918 25 407

    jorgen@basum.no

  • Bjørn Christian Varild 

    Anleggsleder

    Mobil: 474 53 644

    bjorn@basum.no