Kontakt oss

Båsum Boring AS
Slettemoen 24, 3535 Krøderen

Kart og veibeskrivelse

Telefon: 32 14 78 20

Besøksadresse Trondheim
Naustmælen 11, 7353 Børsa

Kart og veibeskrivelse

Telefon: 72 86 75 50

  • Dag Espen Båsum

    Daglig leder

    Telefon: 32 14 78 20
    Mobil: 913 75 093

    espen@basum.no

  • Arne Skinnes

    ØKONOMIANSVARLIG

    Mobil: 982 06 185
    arne@basum.no

  • Jorunn Hermansen

    Sentalbord og regnskap

    Telefon: 32 14 78 20

    jorunn@basum.no

  • Nils Hanstad

    AVDELINGSLEDER BRØNN OG ENERGI

    Telefon: 32 14 78 20
    Mobil: 951 31 470
    nils@basum.no

  • Rune Gundhus

    Avdelingsleder, gjennomboring, fundamentering og utblokking

    Mobil: 467 48 169
    rune@basum.no

  • Ole Martin Råen

    PROSJEKTLEDER

    Mobil: 952 07 732
    ole.martin@basum.no

  • Gunbjørn Kjernaas

    PROSJEKTLEDER

    Mobil: 958 85 163
    gunbjorn@basum.no

  • Hilde Anita Grandetrø

    Prosjektleder Trondheim 

    Telefon: 72 86 75 50
    Mobil: 918 53 661
    hilde-anita@basum.no

  • Trond Båsum

    Seniorrådgiver

    Telefon: 32 14 78 20
    Mobil: 913 75 100
    trond@basum.no

  • Jan Olav Asbjørnhus

    Anleggsleder Energi

    Telefon: 32 14 78 20
    Mobil: 901 62 559
    janolav@basum.no

  • Pål Bergheim

    ANLEGGSLEDER UTBLOKKING

    Mobil 400 35 399
    paal@basum.no

     

     

  • Terje Bottolfs

    ANLEGGSLEDER HORISONTAL BORING

    mobil: 404 37 244
    terje@basum.no

  • Bjørn Christian Varild 

    Anleggsleder

    Mobil: 474 53 644
    bjorn@basum.no

  • Alexander Thon

    Anleggsleder Montering

    Mobil: 469 64 913
    alexander@basum.no

  • Håvard Grandetrø

    Anleggsleder Brønn og energi

    Mobil: 412 35 944
    havard@basum.no